İçişleri Bakanlığı e-mail

"İçişleri Bakanlığı e-mail" etiketi içeren yazılar aşağıda listelenmiştir.


İçişleri Bakanlığı Adresi

Adres: T.C. İçişleri Bakanlığı, Bakanlıklar / ANKARA
Telefon : +90 (312) 422 40 00
E-Posta Adresleri :

Müsteşarlık Makamı mustesarlik@icisleri.gov.tr
Genel Sekreterlik gsekreter@icisleri.gov.tr
Özel Kalem Müdürlüğü ozelkalem@icisleri.gov.tr
İller İdaresi Gn. Md. illeridaresi@icisleri.gov.tr
Nüfus ve Vatandaşlık İşl. Gn. Md NVİ_İletişim
Mahalli İdareler Gn. Md. mahalli@mahalli-idareler.gov.tr
Mahalli İdareler Kontrolörler Başkanlığı kontrolorler@icisleri.gov.tr
Sivil Savunma Genel Müdürlüğü sivsav@ssgm.gov.tr
KİHBİ Daire Başkanlığı kihbi@icisleri.gov.tr
Dernekler Dairesi Başkanlığı dernekler@icisleri.gov.tr
Dış ilişkiler ve AB Dairesi Başkanlığı diab@icisleri.gov.tr
Teftiş Kurulu Başkanlığı teftis@icisleri.gov.tr
Strateji Geliştirme Başkanlığı sgb@icisleri.gov.tr
Hukuk Müşavirliği hukuk@icisleri.gov.tr
Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği basin@icisleri.gov.tr
Bakanlık Müşavirliği bakanlik.musavirligi@icisleri.gov.tr
Araştırma ve Etütler Merkezi Başkanlığı arem@icisleri.gov.tr
İç Denetim Birimi Başkanlığı icdenetim@icisleri.gov.tr
Personel Genel Müdürlüğü personel@icisleri.gov.tr
Eğitim Dairesi Başkanlığı mailto:mailto:egitim@icisleri.gov.tr
İdari ve Mali işler Dairesi Baş. idarimali@icisleri.gov.tr
Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bilgiislem@icisleri.gov.tr
Kefalet Sandığı kefalet@icisleri.gov.tr
Emniyet Genel Müdürlüğü bphism@egm.gov.tr



İçişleri Bakanlığı e-mail etiketi içeren 1 adet yazı listelendi.