MHP Nevşehir Milletvekili Adayları

"MHP Nevşehir Milletvekili Adayları" etiketi içeren yazılar aşağıda listelenmiştir.


MHP İl İl Milletvekili Aday Listesi

ADANA   1  MEVLÜT KARAKAYA  

ADANA   2  MUHARREM VARLI

ADANA   3  SEYFETTİN YILMAZ

ADANA   4  ABDULKADİR YUVALI

ADANA   5  ALİ AYDIN     

ADANA   6  ALİ DEMİR    

ADANA   7  DEMET ÇARDAK    

ADANA   8  SİNAN GÜL  

ADANA   9  MEHMET ALİ ARSLAN       

ADANA   10        ADEM GÜNDOĞAN

ADANA   11        NESLİHAN UZUN    

ADANA   12        İSA AYANOĞLU      

ADANA   13        AYLA EMRAHOĞLU

ADANA   14        BURAK YİĞENOĞLU


ADIYAMAN    1  RECEP KILIÇ

ADIYAMAN    2  EMİN ACAR  

ADIYAMAN    3  REMZİYE YAVUZ    

ADIYAMAN    4  AHMET KARA


AFYON   1  MEHMET PARSAK  

AFYON   2  AZİZ ASLAN 

AFYON   3  FATİH ÇETİNKAYA 

AFYON   4  İSMAİL ELİBOL

AFYON   5  ABDİL DEMİRAL


AĞRI   1  MUSTAFA ÖRÜ       

AĞRI   2  BİLAL YAŞAR   

AĞRI   3  MURAT ÇİFTÇİ

AĞRI   4  MEHMET YILDIRIM


AMASYA        1  MEHMET SARI

AMASYA        2  SADIK ASLAN  

AMASYA        3  TURAN GÜRDOĞAN

ANKARA (1)   1  YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ 

ANKARA (1)   2  ZÜHAL TOPÇU

ANKARA (1)   3  MUSTAFA ERDEM  

ANKARA (1)   4  ERKAN HABERAL   

ANKARA (1)   5  NEVZAT AYPEK      

ANKARA (1)   6  BİRCAN AKYILDIZ   

ANKARA (1)   7  SULTAN GÜNDÜZ  

ANKARA (1)   8  AYŞE SİBEL ERSOY  

ANKARA (1)   9  İBRAHİM ÇİFTÇİ      

ANKARA (1)   10        AYTAÇ ÖZEL

ANKARA (1)   11        ESİN GÜREL

ANKARA (1)   12        ŞENER BEŞİROĞLU  

ANKARA (1)   13        ŞAHİN ÖNALAN      

ANKARA (1)   14        UMUTCAN GÜNER KAYA 

ANKARA (1)   15        ALİ KELEŞ    

ANKARA (1)   16        ÜLKÜ GÖK GÜVEN

ANKARA (1)   17        PINAR GÜNSEVEN GÜLSOY       

ANKARA (1)   18        İBRAHİM KUŞ


ANKARA (2)   1  ŞEFKAT ÇETİN

ANKARA (2)   2  MUSTAFA MİT 

ANKARA (2)   3  HAMİT AYANOĞLU 

ANKARA (2)   4  YAŞAR YILDIRIM    

ANKARA (2)   5  MEHMET DAMAR   

ANKARA (2)   6  GÜL GÜLSER KILIÇARSLAN

ANKARA (2)   7  MEHMET ALİ TANRIVERDİ

ANKARA (2)   8  ALPARSLAN SUCU 

ANKARA (2)   9  TAYFUN ÜNAL

ANKARA (2)   10        MELTEM HATİCE ULUÇ    

ANKARA (2)   11        HİKMET DURGUT   

ANKARA (2)   12        TÜMER ZEYTİN       

ANKARA (2)   13        FATİH GÖZÜM

ANKARA (2)   14        BAYRAMALİ TEMİZER


ANTALYA       1  MEHMET GÜNAL    

ANTALYA       2  AHMET SELİM YURDAKUL   

ANTALYA       3  TARKAN AKILLI       

ANTALYA       4  ADEM USLU 

ANTALYA       5  CAFER UYAR  

ANTALYA       6  CENGİZHAN GÖKÖZ 

ANTALYA       7  TOLGA ALICI

ANTALYA       8  GÖKHAN KURŞUNLU

ANTALYA       9  METİN ÖZKAN 

ANTALYA       10        MUSTAFA ALPEREN EROL  

ANTALYA       11        NEŞE GÜL    

ANTALYA       12        HASAN BÖLÜCEK  

ANTALYA       13        GÜRAY PARLAK     

ANTALYA       14        TURGUT BUCAK


ARTVİN  1  MUHAMMET ALTUNAL      

ARTVİN  2  RAFET ABAY


AYDIN 1  ALİ UZUNIRMAK     

AYDIN 2  HAYRİ GÜLEÇ 

AYDIN 3  HÜSEYİN KARAGÖZ  

AYDIN 4  DENİZ DEPBOYLU  

AYDIN 5  FEVZİ KÖSE 

AYDIN 6  HİLMİ BOLATOĞLU

AYDIN 7  KADRİ DÜLGER


BALIKESİR    1  İSMAİL OK    

BALIKESİR    2  RECEP ÇETİN 

BALIKESİR    3  RAFET ÇETİNEL     

BALIKESİR    4  MEHMET DURAN   

BALIKESİR    5  ADNAN ÇELEBİ       

BALIKESİR    6  MEHMET AĞAR      

BALIKESİR    7  TUNCAY KILIÇ 

BALIKESİR    8  KEMAL GİRGİN


BİLECİK 1  BAHATTİN ŞEKER  

BİLECİK 2  HÜSEYİN ŞENSOY


BİNGÖL 1  HASAN KIZILBOĞA 

BİNGÖL 2  RAGIP TÜMEN

BİNGÖL 3  MUHİTTİN SATIK


BİTLİS 1  METİN TAŞDEMİR  

BİTLİS 2  ARİF ÖZER   

BİTLİS 3  MELİHŞAH BUDAK


BOLU  1  ŞÜKRÜ GÜLEZ


BURDUR       1  ALPARSLAN AHMET DURSUN    

BURDUR       2  ALİ İSRA GÜNGÖR 

BURDUR       3  METİN IŞILDAR


BURSA   1  İSMET BÜYÜKATAMAN     

BURSA   2  KADİR KOÇDEMİR 

BURSA   3  TEVFİK TOPÇU       

BURSA   4  FEVZİ ZIRHLIOĞLU

BURSA   5  FİKRET FİDAN 

BURSA   6  HASAN TOKTAŞ     

BURSA   7  ALİ HAYRİ OZAN     

BURSA   8  YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU     

BURSA   9  HATİCE DENİZ

BURSA   10        ÇETİN ELMAS 

BURSA   11        YUSUF TURAN

BURSA   12        GÜLTEN KAVUT SÜRÜCÜ

BURSA   13        TİMUR ÖZDEMİR    

BURSA   14        ZAFER KARAKILIÇ  

BURSA   15        YÜKSEL OKUMUŞ  

BURSA   16        LEVENT ÇELİK

BURSA   17        ENGİN ER    

BURSA   18        SAKİN KÖSEOĞLU


ÇANAKKALE 1  İBRAHİM KÜRŞAT TUNA   

ÇANAKKALE 2  ENVER KOÇ

ÇANAKKALE 3  SERDAR CAN  

ÇANAKKALE 4  GÜNAY UÇAR


ÇANKIRI        1  RECEP DUMANLI   

ÇANKIRI        2  FEHMİ BÖLÜKBAŞI


ÇORUM 1  VAHİT KAYRICI       

ÇORUM 2  AYBÜKE TOPÇUBAŞI EKİCİ 

ÇORUM 3  SAMİ ÇAM    

ÇORUM 4  ALİ AKCAN


DENİZLİ 1  EMİN HALUK AYHAN 

DENİZLİ 2  CAFER BİRTÜRK    

DENİZLİ 3  ÜMİT BAHTİYAR     

DENİZLİ 4  İSMAİL YARIMCA    

DENİZLİ 5  ZAFER KAPLAN      

DENİZLİ 6  MEHMET FEVZİ YENİÇERİ

DENİZLİ 7  ŞULE TÜRKASLAN


DİYARBAKIR 1  MEHMET TEYYAR KARAKOÇ      

DİYARBAKIR 2  AYŞE ÖNEN 

DİYARBAKIR 3  FEVZİ YİĞİTKAN     

DİYARBAKIR 4  HASAN ÖZMEN       

DİYARBAKIR 6  RECEP DONAT       

DİYARBAKIR 7  MEHMET İDRİS       

DİYARBAKIR 8  ÖMER BOZKAYA    

DİYARBAKIR 9  ŞEYHMUS BİLİCİ    

DİYARBAKIR 10        MEHMET İÇLİ


EDİRNE 1  GÜRSEL ŞİMŞEK    

EDİRNE 2  ŞENNUR YILDIRIM


ELAZIĞ  1  YAVUZ TEMİZER    

ELAZIĞ  2  ABDURRAHMAN KIZGIN   

ELAZIĞ  3  MESUT AKSAN       

ELAZIĞ  4  MEHMET KARACA


ERZİNCAN    1  ÜMİT ÖZKÖR   

ERZİNCAN    2  MUTLU ÖZDEMİR   


ERZURUM     1  KAMİL AYDIN   

ERZURUM     2  ERTÜRK ÇİMEN      

ERZURUM     3  ZEKAİ KAYA 

ERZURUM     4  SEYFULLAH HIZARCI

ERZURUM     5  ÖMER DURUR

ERZURUM     6  GÖKHAN ARSLAN


ESKİŞEHİR    1  RUHSAR DEMİREL 

ESKİŞEHİR    2  KAYIHAN ÇAĞLAR 

ESKİŞEHİR    3  MUSTAFA KEMAL TEKİN  

ESKİŞEHİR    4  EMİNE EDİZGİL       

ESKİŞEHİR    5  TİMUR FARUK YATMAZ    

ESKİŞEHİR    6  AHMET MUHAMMED HIZLAN


GAZİANTEP  1  ÜMİT ÖZDAĞ   

GAZİANTEP  2  ERTUĞRUL TOLGA ORHAN 

GAZİANTEP  3  SERVET DEMİR      

GAZİANTEP  4  FEVZİ KOÇOĞLU    

GAZİANTEP  5  SERMET ATAY

GAZİANTEP  6  HÜSEYİN CÜNEYT AYATA

GAZİANTEP  7  ÖMER OĞUZ   

GAZİANTEP  8  KENAN ÇAKIR 

GAZİANTEP  9  MEHMET DEMİR     

GAZİANTEP  10        ÖMER YILMAZ

GAZİANTEP  11        MEZİNE SIRAKAYA

GAZİANTEP  12        SERDAR ÖNEL


GİRESUN      1  ORHAN ERZURUM 

GİRESUN      2  ALİ KARADENİZ      

GİRESUN      3  BORA KILIÇ  

GİRESUN      4  HASAN YILMAZ


GÜMÜŞHANE   1  MUSTAFA CANLI    

GÜMÜŞHANE   2  HACI MURAT BAL


HAKKARİ       1  MEHMET AYHAN GÜNAYDIN      

HAKKARİ       2  ALİ KURTULUŞ ÖNCÜL     

HAKKARİ       3  BARIŞ CENGİZBAY


HATAY   1  ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN       

HATAY   2  CELALETTİN YAVUZ  

HATAY   3  METE ASLAN   

HATAY   4  MEHMET AKİF TERZİ 

HATAY   5  İBRAHİM GÜL  

HATAY   6  HÜSEYİN BAĞRIYANIK     

HATAY   7  MEHMET BİÇER     

HATAY   8  FERHAT KÜÇÜKLER  

HATAY   9  SIDIKA DİLAVER ERYILMAZ 

HATAY   10        ALPARSLAN ATEŞ


ISPARTA        1  NURİ OKUTAN

ISPARTA        2  HÜSEYİN AVNİ BIÇAKLI    

ISPARTA        3  AHMET ZİYA NUHOĞLU


MERSİN 1  OKTAY ÖZTÜRK     

MERSİN 2  BAKİ ŞİMŞEK   

MERSİN 3  ALİ ÖZ   

MERSİN 4  MEHMET KARA       

MERSİN 5  TOLGA ARSLAN      

MERSİN 6  GÜRCAN KASAP    

MERSİN 7  ALİ YÜCELEN  

MERSİN 8  NİHAT ÖZEN

MERSİN 9  MEHMET ALİ GÖKMEN     

MERSİN 10        ALİ RIZA BOZKURT

MERSİN 11        ÖZGÜR ÖZCAN


İSTANBUL1   1  EDİP SEMİH YALÇIN  

İSTANBUL1   2  İZZET ULVİ YÖNTER  

İSTANBUL1   3  UYGAR SUPHİ AKTAN       

İSTANBUL1   4  AHMET TURGUT    

İSTANBUL1   5  ALPER ÇAĞRI YILMAZ      

İSTANBUL1   6  MEHMET KILIÇ

İSTANBUL1   7  MEHMET HANEFİ BOSTAN  

İSTANBUL1   8  BAYBORA CİHAN KAHVECİ 

İSTANBUL1   9  RASİM ACAR   

İSTANBUL1   10        NİHAL AĞCA

İSTANBUL1   11        SABRİ ŞENEL  

İSTANBUL1   12        ALPER KAAN BORAN

İSTANBUL1   13        DURSUN ÇOLAK    

İSTANBUL1   14        ZEKİ BULUT 

İSTANBUL1   15        İSMAİL HAKKI ALTUN

İSTANBUL1   16        UMUR ARIKAN

İSTANBUL1   17        BÜLENT BUZ

İSTANBUL1   18        ABDULLAH AKKAYA  

İSTANBUL1   19        AHMET ŞAHİN 

İSTANBUL1   20        HASAN TÜFEKÇİ    

İSTANBUL1   21        İSMET KOÇAK 

İSTANBUL1   22        REZZA NESLİHAN VURAL BALCI 

İSTANBUL1   23        SEMA BARLIN 

İSTANBUL1   24        AYDIN İŞKUR  

İSTANBUL1   25        BAHRİ BİLALOĞLU 

İSTANBUL1   26        ASLI ERGÜN

İSTANBUL1   27        ÖMER FARUK EKŞİ

İSTANBUL1   28        FATİH ERYILMAZ    

İSTANBUL1   29        BAŞAR ÜNAL   

İSTANBUL1   30        EKREM DÜZGÜN    

İSTANBUL1   31        EMİNE SAADET KARLIBEL


İSTANBUL2   1  EKMELEDDİN MEHMET İHSANOĞLU    

İSTANBUL2   2  CELAL ADAN

İSTANBUL2   3  MURAT BAŞESGİOĞLU    

İSTANBUL2   4  ABDUL AHAT ANDİCAN     

İSTANBUL2   5  ÖZCAN PEHLİVANOĞLU   

İSTANBUL2   6  MEHMET ASLAN     

İSTANBUL2   7  BAŞBUĞ PINARBAŞI 

İSTANBUL2   8  ESRA SELİMOĞLU ŞENGÜL

İSTANBUL2   9  FETİ YILDIZ  

İSTANBUL2   10        FÜSUN KAYAN ARDAMAN

İSTANBUL2   11        GÜLRU VARDAR    

İSTANBUL2   12        AHMET ÖZYÜREK  

İSTANBUL2   13        ALİ DERİNDAĞ

İSTANBUL2   14        MAHMUT MERT ERSİN     

İSTANBUL2   15        ALAADDİN ULUDAĞ   

İSTANBUL2   16        MUHAMMET EMİN ÖZKURT

İSTANBUL2   17        CAN ALİ AKSU 

İSTANBUL2   18        NURETTİN ATALAY

İSTANBUL2   19        NURHAN TOĞUÇ   

İSTANBUL2   20        FETİH AHMET ALPASLAN 

İSTANBUL2   21        OSMAN BÜYÜKKAYA

İSTANBUL2   22        SEVGİ VARDARLI İNAL      

İSTANBUL2   23        MESUT CAN PAKOVA       

İSTANBUL2   24        OSMAN KAYGI

İSTANBUL2   25        METİN KILIÇ 

İSTANBUL2   26        MUSTAFA YILMAZ


İSTANBUL3   1  MERAL AKŞENER  

İSTANBUL3   2  ATİLA KAYA 

İSTANBUL3   3  İSMAİL FARUK AKSU 

İSTANBUL3   4  ARZU ERDEM 

İSTANBUL3   5  FUAT ÇAKIROĞLU 

İSTANBUL3   6  MEHMET MÜFTÜOĞLU     

İSTANBUL3   7  ERDEM KARAKOÇ 

İSTANBUL3   8  MURAT TÜRKMEN 

İSTANBUL3   9  HAYATİ ARKAZ       

İSTANBUL3   10        AYŞE BIÇAK

İSTANBUL3   11        ALPASLAN ALPASLAN AKARSU  

İSTANBUL3   12        AHMET SAVAŞ ÇOLAK      

İSTANBUL3   13        BAHATTİN ŞENGÜL

İSTANBUL3   14        IŞIL DAMLA ŞENER YAMANER    

İSTANBUL3   15        FAZLI YURDABAK   

İSTANBUL3   16        VOLKAN YILMAZ     

İSTANBUL3   17        HALİT TUNA 

İSTANBUL3   18        CELAL KARAPINAR

İSTANBUL3   19        İSA İLYASOĞLU      

İSTANBUL3   20        GÖKHAN YAMANER  

İSTANBUL3   21        MESUT YILDIRIM    

İSTANBUL3   22        TAHİR PAK   

İSTANBUL3   23        HAKAN ÇORAK       

İSTANBUL3   24        BÜNYAMİN ÇİFTÇİ 

İSTANBUL3   25        AYTEKİN HORASAN  

İSTANBUL3   26        SEVİNÇ GÜMÜŞ     

İSTANBUL3   27        SERDAR ÖKTEM    

İSTANBUL3   28        DİDEM KARATAŞ    

İSTANBUL3   29        KAMİL AKSU

İSTANBUL3   30        EKREM SARISOY   

İSTANBUL3   31        MERRİN HASİPOĞLU


İZMİR1   1  OKTAY VURAL

İZMİR1   2  ASLAN SAVAŞAN   

İZMİR1   3  SENEM KILIÇ   

İZMİR1   4  RECEP KÖK 

İZMİR1   5  SALAHATTİN ŞAHİN   

İZMİR1   6  FİGEN TOSUNOR   

İZMİR1   7  ALİ ONAR     

İZMİR1   8  HALİT DALGIÇ 

İZMİR1   9  HASAN ZEREK

İZMİR1   10        NACİ DÜZ     

İZMİR1   11        DOĞAN VAROL       

İZMİR1   12        HÜSNÜ GÜRKAN SEÇKİNER       

İZMİR1   13        LÜTFİ KILIÇ


İZMİR2   1  AHMET KENAN TANRIKULU

İZMİR2   2  MURAT KOÇ

İZMİR2   3  SÜEDA NESLİHAN ÇELİK  

İZMİR2   4  MURAT TAŞER       

İZMİR2   5  YALÇIN KOÇYİĞİT  

İZMİR2   6  HATİCE BÖLÜK       

İZMİR2   7  SERDAR MERSİN   

İZMİR2   8  MEHMET SALİH KADIOĞLU 

İZMİR2   9  TAŞKIN IŞIK 

İZMİR2   10        RECEP AKAN  

İZMİR2   11        SUAVİ TUNCAY       

İZMİR2   12        NURİ ÇİFTÇİ

İZMİR2   13        TAHSİN KAYA


KARS  1  TANER GÖKÇE       

KARS  2  MUHARREM YILDIZ

KARS  3  YAŞAR AĞSU


KASTAMONU   1  EMİN ÇINAR

KASTAMONU   2  HAYATİ HAMZAOĞLU

KASTAMONU   3  HAKAN ÇETİN


KAYSERİ       1  YUSUF HALAÇOĞLU 

KAYSERİ       2  ALİ KİLCİ       

KAYSERİ       3  SÜLEYMAN KORKMAZ      

KAYSERİ       4  MUSTAFA ALKAN   

KAYSERİ       5  METİN SOYLU 

KAYSERİ       6  MEHMET ÖZMEN   

KAYSERİ       7  ESER TÜRKİSTANLI SAKA

KAYSERİ       8  METE TAŞTAN

KAYSERİ       9  SEVİM KOÇYİĞİT


KIRKLARELİ  1  DERYA BULUT

KIRKLARELİ  2  AYDIN ÇETİNER     

KIRKLARELİ  3  GÖKSEL OKUMUŞ


KIRŞEHİR      1  CEMİL YILDIRIM TÜRK      

KIRŞEHİR      2  MUSTAFA ERKAL


KOCAELİ       1  SAFFET SANCAKLI 

KOCAELİ       2  LÜTFÜ TÜRKKAN   

KOCAELİ       3  HİLAL ELMAS  

KOCAELİ       4  RIZA AĞDAĞ

KOCAELİ       5  RUHİ ÇAVDAR

KOCAELİ       6  KEMAL KÖSE  

KOCAELİ       7  NURDOĞAN KAÇAR  

KOCAELİ       8  İLHAN TAN   

KOCAELİ       9  SÜLEYMAN PEKİN 

KOCAELİ       10        DİJLE AKIN   

KOCAELİ       11        AHMET YEŞİL


KONYA  1  MUSTAFA KALAYCI

KONYA  2  MUSTAFA SAİT GÖNEN    

KONYA  3  SÜLEYMAN ŞENOL

KONYA  4  HÜSEYİN OPRUKÇU 

KONYA  5  SEVİL SARGIN

KONYA  6  ZÜHAL EKİCİ

KONYA  7  ALPER GEDİK 

KONYA  8  BULDUK ÖZDEMİR 

KONYA  9  FARUK SONKAYA  

KONYA  10        HALİL AYHAN  

KONYA  11        ŞÜKRÜ PORTAKAL

KONYA  12        HALİL AÇIL   

KONYA  13        OSMAN NURİ ATÇEKEN   

KONYA  14        TEMMUZ ŞEMİN


KÜTAHYA      1  ALİM IŞIK      

KÜTAHYA      2  HÜSEYİN BALİ 

KÜTAHYA      3  ÖNDER KICIROĞLU   

KÜTAHYA      4  EROL ALPERTÜRK


MALATYA      1  ARİF YILDIZ  

MALATYA      2  HAKAN YILMAZ       

MALATYA      3  GÜZÜN KOÇAK       

MALATYA      4  ÜBEYT AKÇİN 

MALATYA      5  HAKAN KALKAN      

MALATYA      6  MEHMET ALİ ÖZPOLAT


MANİSA 1  ERKAN AKÇAY

MANİSA 2  ZEYNEL BALKIZ      

MANİSA 3  HASAN ERYILMAZ  

MANİSA 4  YAŞAR COŞKUN    

MANİSA 5  MEHMET MEMİŞ    

MANİSA 6  OSMAN OKTAY       

MANİSA 7  MEHMET CEM ÇÖLLÜ       

MANİSA 8  GALİP KARAGÖZLER

MANİSA 9  CEMAL MURAT ERİM


KAHRAMANMARAŞ 1  FAHRETTİN OĞUZ TOR    

KAHRAMANMARAŞ 2  SEFER AYCAN

KAHRAMANMARAŞ 3  HACI MUSTAFA TOMBULOĞLU  

KAHRAMANMARAŞ 4  EJDER ORUÇ  

KAHRAMANMARAŞ 5  FEHMİ KİRAZ   

KAHRAMANMARAŞ 6  FARUK ATLI 

KAHRAMANMARAŞ 7  ŞULE ARIKAN  

KAHRAMANMARAŞ 8  HASAN SEYİTHANOĞLU


MARDİN 1  FİKRİ YAZAN

MARDİN 2  DURAMETTİN MENGÜÇ   

MARDİN 3  ERKAN AYDIN 

MARDİN 4  HAYATİ ÜNAL  

MARDİN 5  ERCAN BÜKÜLMEZ

MARDİN 6  TAYFUN TOPAK


MUĞLA  1  MEHMET ERDOĞAN 

MUĞLA  2  PEYAMİ CİNAS

MUĞLA  3  ASIM BAŞARAN      

MUĞLA  4  RAMAZAN KIVRAK 

MUĞLA  5  FERAT YÜKSEL      

MUĞLA  6  ARİF ZİYA KELOĞLU


MUŞ   1  ABDURRAHMAN GÜMÜŞ 

MUŞ   2  TARKAN DEDE

MUŞ   3  FATMA YILDIRIM


NEVŞEHİR    1  MEHMET VAROL    

NEVŞEHİR    2  SAİT YÜKSEL  

NEVŞEHİR    3  MUSTAFA UĞUR


NİĞDE    1  VEDAT BAYRAM     

NİĞDE    2  MURAT IŞIKLI  

NİĞDE    3  HAKAN ER


ORDU 1  CEMAL ENGİNYURT  

ORDU 2  MURAT KAÇAK       

ORDU 3  HAKAN YAKIŞAN    

ORDU 4  ALİ İHSAN AYDIN    

ORDU 5  FARUK KÜTÜK


RİZE   1  OSMAN CEM KAZMAZ      

RİZE   2  ÖMER ÖKTEN 

RİZE   3  EROL KABAOĞLU


SAKARYA      1  ZİHNİ AÇBA  

SAKARYA      2  ORHAN ÜNVER      

SAKARYA      3  ALİ RIZA ACARTÜRK 

SAKARYA      4  HÜSAMETTİN ATASEVER 

SAKARYA      5  İSMAİL KAMİL DOĞANCI   

SAKARYA      6  GÖKHAN TAŞDEVİREN     

SAKARYA      7  SERDAR ÇAKAN


SAMSUN       1  ERHAN USTA  

SAMSUN       2  HÜSEYİN EDİS

SAMSUN       3  AKIN ÜNER  

SAMSUN       4  MUSTAFA KESKİN  

SAMSUN       5  PINAR KILINÇ  

SAMSUN       6  OSMAN TEBER       

SAMSUN       7  KEMAL BOSTANCI 

SAMSUN       8  MEHMET AYHAN ACAR    

SAMSUN       9  AYTEN BAŞKAN YÜKSEL


SİİRT  1  ABDULLAH BAYRAM 

SİİRT  2  BEŞİR SEVİNÇ

SİİRT  3  ERHAN ÖZGEN


SİNOP    1  MUSTAFA MEFTUN ÇAĞLAR       

SİNOP    2  RAHMİ ÖZTÜRK


SİVAS 1  CELAL DAĞGEZ      

SİVAS 2  OĞUZ ÖZDEMİR     

SİVAS 3  MUAMMER DEMİRCİ 

SİVAS 4  HAMİT ÖZKAN 

SİVAS 5  KADİR EĞRİ


TEKİRDAĞ    1  BÜLENT BELEN      

TEKİRDAĞ    2  HAKAN ÖZGÜL       

TEKİRDAĞ    3  KAMİL GÜNAY 

TEKİRDAĞ    4  ARİF YALÇIN

TEKİRDAĞ    5  İSMET FIÇICI

TEKİRDAĞ    6  MUHAMMER VAROL


TOKAT   1  ABDURRAHMAN BAŞKAN

TOKAT   2  HÜSEYİN ERKAN İKİKAT   

TOKAT   3  YÜCEL BULUT 

TOKAT   4  MUSTAFA AFŞİN ÜNVERDİ  

TOKAT   5  KÜBRA SEVER TAŞKIRAN


TRABZON      1  KORAY AYDIN 

TRABZON      2  YAVUZ AYDIN 

TRABZON      3  HÜSEYİN ÖRS

TRABZON      4  HASAN AKYÜZ

TRABZON      5  HASAN SUİÇMEZ   

TRABZON      6  HİKMET YILMAZ


TUNCELİ        1  NAMIK DURSUN     

TUNCELİ        2  HIDIR BUDAK


ŞANLIURFA   1  İBRAHİM ÖZYAVUZ

ŞANLIURFA   2  İSMAİL BAĞIŞ  

ŞANLIURFA   3  MEHMET AYHAN    

ŞANLIURFA   4  MEHMET AKDENİZ 

ŞANLIURFA   5  MUSTAFA ÇİFTÇİ   

ŞANLIURFA   6  MURAT KAÇAK       

ŞANLIURFA   7  İSMAİL AKBULUT    

ŞANLIURFA   8  ŞERMİN ATAŞ 

ŞANLIURFA   9  İSMAİL TAŞ  

ŞANLIURFA   10        ÖMER ÇAĞLAR YILMAZ    

ŞANLIURFA   11        MAHMUT SUBAŞI   

ŞANLIURFA   12        MUSTAFA REMZİ KARATAŞ


UŞAK  1  DURMUŞ YILMAZ   

UŞAK  2  GÖKHAN ÖZOĞUL 

UŞAK  3  MUHAMMET GÜR


VAN    1  GÜLTEKİN ÇAVUŞOĞLU   

VAN    2  YAVUZ SELİM ÇAMUŞCU 

VAN    3  NECDET ÖZTÜRKÇÜ 

VAN    4  ÜMİT AKDAĞ   

VAN    5  MUSTAFA ALKOÇ   

VAN    6  CENGİZ ÇETİNÖZ   

VAN    7  EBRU BERKÖZ KARACA   

VAN    8  ÖMER KURTBEYOĞLU


YOZGAT        1  SADİR DURMAZ      

YOZGAT        2  MEHMET ALİ ÇAKIR   

YOZGAT        3  SEYİT YÜCEL  

YOZGAT        4  YUSUF MERTOĞLU


ZONGULDAK    1  ZEKİ ÇAKAN

ZONGULDAK    2  YAVUZ ERKMEN     

ZONGULDAK    3  AHMET EMRE BAYRAMOĞLU     

ZONGULDAK    4  ŞEYMA ELMAS SONGÜR 

ZONGULDAK    5  MERAL DEMİRBAŞ


AKSARAY      1  TURAN YALDIR       

AKSARAY      2  MUSTAFA TUĞRUL KARACAER  

AKSARAY      3  KILIÇASLAN EKİN


BAYBURT      1  KARABEY KADRİ KARAOĞLU      

BAYBURT      2  TAMER KAYAALP


KARAMAN     1  MEHMET URAL       

KARAMAN     2  MEHMET ALAGÖZ


KIRIKKALE    1  SEYİT AHMET GÖÇER      

KIRIKKALE    2  HALİL ÖZTÜRK

KIRIKKALE    3  MERİH KARAYOL


BATMAN        1  TURAN AYTEK ÖNALP      

BATMAN        2  EDİP AÇIK    

BATMAN        3  SAMİ BİÇER 

BATMAN        4  CEMİL GÜZEL


ŞIRNAK  1  MEHMET DUYGULU  

ŞIRNAK  2  NİZAR ZEYREK       

ŞIRNAK  3  SULTAN SEMRA ARSLAN 

ŞIRNAK  4  GÜNDÜZ ÖKTEN


BARTIN  1  SEZAİ BİLGİN  

BARTIN  2  ORHAN ÖLÇEK


ARDAHAN     1  BÜLENT ULUTAŞ    

ARDAHAN     2  ÖMER TEKOĞULLARI


IĞDIR 1  İSA YAŞAR TEZEL  

IĞDIR 2  SEFER KARAKOYUNLU


YALOVA 1  ÜNLEM ÜSTEL

YALOVA 2  AHMET GENÇTÜRK


KARABÜK      1  DURMUŞ YALÇIN   

KARABÜK      2  AYHAN AKBAŞ


KİLİS   1  MUSTAFA YÜN       

KİLİS   2  MEHMET EMİN ERTUĞRUL


OSMANİYE    1  Devlet Bahçeli   

OSMANİYE    2  RUHİ ERSOY   

OSMANİYE    3  ELİF LOĞOĞLU       

OSMANİYE    4  MEHMET VURAL


DÜZCE   1  ABDULLAH DANIŞMAZ      

DÜZCE   2  SUAT KONUK  

DÜZCE   3  DEMET GÜNDAY



MHP Nevşehir Milletvekili Adayları etiketi içeren 1 adet yazı listelendi.