Ak Parti İstanbul Milletvekili Adayları

Ak Parti İstanbul Milletvekili Adayları

AK PARTİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  1.   İDRİS GÜLLÜCE YÜKSEK MÜHENDİS
  2.   MİHRİMAH BELMA SATIR YÜKSEK AVUKAT
  3.   EROL KAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
  4.   AHMET BERAT ÇONKAR YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
  5.   OSMAN CAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
  6.   BERAT ALBAYRAK YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
  7.   İSMET UÇMA YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
  8.   METİN KÜLÜNK YÜKSEK MÜHENDİS
  9.   RAVZA KAVAKCI KAN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
  10.   ERKAN KANDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS
  11.   ALEV DEDEGİL YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
  12.   MEHMET ALİ PULCU YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
  13.   HASAN SERT YÜKSEK MÜHENDİS
  14.   HÜSEYİN YAYMAN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
  15.   OSMAN BOYRAZ YÜKSEK MÜHENDİS
  16.   FAİK IŞIK YÜKSEK AVUKAT
  17.   HULUSİ ŞENTÜRK YÜKSEK MÜHENDİS
  18.   ŞEYMA DÖĞÜCÜ YÜKSEK AVUKAT
  19.   BİLAL TOPÇU YÜKSEK MUHASEBECİ
  20.   RABİA İLHAN YÜKSEK AVUKAT
  21.   FATMA VARANK YÜKSEK MİMAR
  22.   ADEM SEFER YÜKSEK MÜHENDİS
  23.   HURŞİT YILDIRIM YÜKSEK AVUKAT
  24.   FAHRİ YASİN ŞENER YÜKSEK İKTİSATÇI
  25.   PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT
  26.   AYŞE KARTAL YÜKSEK MUHASEBECİ
  27.   MUSTAFA DEMİRAL YÜKSEK AVUKAT
  28.   MUSTAFA ÖZMEN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
  29.   ESMA ERSİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
  30.   ALİM ERDEMİR YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU
  31.   COŞKUN KOÇ YÜKSEK ECZACI

AK PARTİ İSTANBUL 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

  1. VOLKAN BOZKIR YÜKSEK DİPLOMAT
  2. AYŞE NUR BAHÇEKAPILI YÜKSEK AVUKAT
  3. EKREM ERDEM YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
  4. AZİZ BABUŞCU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
  5. DURMUŞ ALİ SARIKAYA YÜKSEK MÜŞAVİR
  6. ETHEM TOLGA YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
  7. ŞİRİN ÜNAL YÜKSEK ORDU MENSUBU
  8. FATMA BENLİ YÜKSEK AVUKAT
  9. HÜSEYİN BÜRGE YÜKSEK ÖĞRETMEN
  10. SEVİM SAVAŞER YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
  11. HAYDAR ALİ YILDIZ YÜKSEK AVUKAT
  12. MARKAR ESEYAN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
  13. OKTAY SARAL YÜKSEK MÜHENDİS
  14. AHMET HALDUN ERTÜRK YÜKSEK DOKTOR
  15. AHMET BAHA ÖĞÜTKEN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
  16. AHMET HAMDİ ÇAMLI YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
  17. HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
  18. İBRAHİM SOLMAZ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
  19. BEDRİ BAŞ ORTA SERBEST/ÖZEL
  20. İSMAİL ERGÜNEŞ YÜKSEK AVUKAT
  21. MEHMET ER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
  22. PERİHAN TOĞAY YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
  23. MUHARREM BALTACI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
  24. REŞİDE YÜKSEL YÜKSEK DOKTOR
  25. MAHMUT DOĞAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
  26. SÜLEYMAN ENES KILIÇ YÜKSEK MÜHENDİS
 

AK PARTİ İSTANBUL 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

  1. MUSTAFA ŞENTOP YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
  2. ÖZLEM ZENGİN YÜKSEK AVUKAT
  3. FEYZULLAH KIYIKLIK YÜKSEK AVUKAT
  4. MEHMET MUŞ YÜKSEK EKONOMİST
  5. MEHMET DOĞAN KUBAT YÜKSEK AVUKAT
  6. TÜLAY KAYNARCA YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
  7. ABDURRAHİM BOYNUKALIN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
  8. HARUN KARACA ORTA MUHASEBECİ
  9. UĞUR IŞILAK ORTA SANATÇI
  10. MUSTAFA YENEROĞLU YÜKSEK AVUKAT
  11. MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
  12. MEHMET METİNER YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
  13. HALİS DALKILIÇ YÜKSEK İKTİSATÇI
  14. MAHMUT ÖVÜR YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
  15. YILDIZ SEFERİNOĞLU YÜKSEK AVUKAT
  16. FATMA BETÜL SAYAN KAYA YÜKSEK MÜHENDİS
  17. TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
  18. MEHMET BAYKAN YÜKSEK AVUKAT
  19. RESUL KURT YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
  20. BETÜL BİRER ORTA SERBEST/ÖZEL
  21. ABDULLAH BAŞCI YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
  22. ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER YÜKSEK SAĞLIK GÖREVLİSİ
  23. CELAL BABAYİĞİT YÜKSEK AVUKAT
  24. HAKAN BAHADIR YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
  25. HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
  26. YEŞİL AYTULUM TURUT ORTA SERBEST/ÖZEL
  27. YASİN ZÜLBAHAROĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
  28. ABDULLAH SADIKSOY YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
  29. ARİF KALMAZ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
  30. FATMA NUR YAVUZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
  31. FEVZİ DURMUŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR